Povratnik u Super ligu Srbije ,Radnički iz Kragujevca uspeo je da , čini se uz veću želju za pobedom, savlada ekipu Spartaka.Radnički je već u prvih 20 minuta utakmice imao prednost od 2:0, da bi Spartak uspeo da izjednači u 22. minutu .Spartak je i u drugom poluvremenu nastavio istim ritmom , da bi u 51. minutu uspeo da izjednači protiv veoma dobre ekipe Radničkog. Slavlje nije dugo trajalo, jer je već u 60. minutu stiglo novo vođstvo Radničkog ,ovoga puta auto golom Spartaka.U nastavku utakmice Spartak nije uspeo da postigne još jedan gol i izbori se za nerešen rezultat.

Stadion “Čika Dača” u Kragujevcu. Gledalaca: oko 3.500. Sudija: Stojanović Andrija. Strelci: 1:0 Trifunović Veljko (4.), 2:0 Trifunović Veljko (19.), 2:1 Milošević Stefan (22.), 2:2 Tufegdžić Lazar (51.), 3:2 Branković Nemanja – autogol (60.)

Radnički 1923 – Spartak Ždrepčeva krv 3:2 (2:1)