Bačka 1901 – Mladost (A) 1:1 (1:0)

Stadion kraj somborske kapije; gledalaca:300; Delegat: Slaviša Ivanišević (B.T); Sudija: Nikola Šćepanović (Kruščić); Pomoćnici: Milan Radulović (Vrbas) Marko Maravić (B.T); Strelci:1:0 Đurović 45’, 1:1 Vukadinović 74’ žk: Paunović, Pavić, (Bačka), Jovović, Solać (Mladost) ck:

Bačka: Stančić, Šojić(75’ Gabrić), Paunović, Kiš, Bjedov(43’Simić), Đurović, Rajkovača, Mezei, Glišović, Vojnić, Pavić (80’ Malenčić). Trener: Slobodan Kustudić.

Mladost: Marković, Jovović, Desnica (80’ Majstorović), Solać, Vukas(63’ Đumić), Mančić, Vukadinović, Vemić, Rapaić, Kemenj, Rajčanji. Trener: Aleksandar Kesić.

Bačka je u 45’, nakon dobro izvedenog kornera, preko Đurovića, došla do važnog gola i prednosti od 1:0 pred drugo poluvreme. Drugo poluvreme teklo je u izjednačenoj igri oba rivala. Tempo, u odnosu na prvih 45’ je znatno opao, pa su prilike za postizanje gola, bile veoma retke. Igrao se 74’ kada je Mladost izjednačila, šutem Vukadinovića sa distance. Isti igrač, tri minuta kasnije, mogao je dovesti svoj tim u vođstvo, ali je Stančić odlično intervenisao. Do kraja utakmice obe ekipe mogle su do pogotka, međutim, mreže su ostale mirne, pa se derbi završio bez pobednika.