U ¼ finalu KUP-a Srbije u odbojci, MOK Spartak izgubio je od OK Vojvodina NS seme sa rezultatom 0:3 (20:25,12:25,16:25). Spartak je izašao na teren sa oslabljenim timom protiv veoma motivisane i spremne  Vojvodine. U prvom setu Spartak je bio ravnopravan sa protivnikom, ali je izostala završnica dok je drugi set  doneo nesigurnost u redovima Spartaka što je ekipa Vojvodine iskoristila sa preciznim udarcima. Podrška saigrača sa klupe nije izostala ,ali Spartak nije uspeo da ublaži rezultat ni u trećem setu.Preostala je druga utakmica koja će se odigrati u Novom Sadu. Čestitke ekipi Vojvodine na igri i pobedi i pri ovakvom rezultatu već sad mogu da im čestitam plasman u polufinale. Nismo se predali ali dobiti Vojvodinu u Novom Sadu u ovom trenutku za nas nije realna priča – rekao je trener MOK Spartak Igor Žakić  dodajući da “šarenolik” sastav zbog povreda i nezaobilazne korone evidentan.  Krivo mi je jer smo uhvatili dobar zamajac pred odlazak na tu primoranu pauzu  a ono što me ne raduje jeste pristup samoj utakmici jer zaista nismo imali nikakav pritisak i priželjkivao sam da odigramo na dobru energiju i da ovi momci što imaju manju minutažu u principu pokažu da mogu da se nose sa ovim što Super liga nosi i što ovakve utakmice traže. Danas nije bilo baš tako. Na nama je da se konsolidujemo i nastavimo da radimo.Dobra je stvar što se svi momci polako priključuju radu,moramo da budemo oprezni posle svega ovoga – kaže još Žakić. Trener Vojvodine je izjavio da je upoznat sa problemima u MOK Spartak kao i da je to dobra ekipa koja igra dobru odbojku i može mnogo više. Za Vojvodinu je najbitnije što imaju dobar rezultat pred drugu utakmicu koja će se odigrati za sedam dana u Novom Sadu – rekao je trener protivničke ekipe Siniša Gavrančić.