U subotu , Spartak je gostovao Čukaričkom gde je domaćin pokazao bolju igru i pobedom od 2:1 se popeo na petu poziciju ,dok je Spartak pao na sedmu poziciju sa 12 bodova isto kao i Vojvodina odnosno Voždovac,sa obzirom da Vojvodina ima i utakmicu manje.Spartak je ovom utakmicom prekinuo niz od pet utakmica bez poraza u kojima je osvojio 11 bodova.Tok utakmice-Čukarički je poveo u 15.minutu,golom Jovanović Đorđa,da bi u 34.minutu Spartak izjednačio golom Petrović Đorđa i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.U drugom poluvremenu Čukarički dolazi do vođstva u 63.minutu i to autogolom Ivančević Marka što je bio i konačan rezultat i ako je ekipa Čukaričkog postigla još jedan gol u 82. minuti koji je poništen posle pregleda iz VAR sobe.

FK Čukarički – FK Spartak 2:1

Pred ovu utakmicu Spartak je napustio Nikola Furtula koji će karijeru nastaviti u FK Metalac.